ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про затвердження Положення про платні послуги у структурних підрозділах Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради

Керуючись ст. 28, п. а п.п. 7 ст.32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Постановою КМУ „Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватись закладами культури заснованих на державній та комунальній власності” від 12.12.2011 р. № 1271, наказом Міністерства культури, Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 01.12.2015р. № 1004/1113/1556 «Про затвердження порядку визначення вартості та надання платних послуг закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності».  З метою захисту, збереження та використання об’єктів культурної спадщини в суспільному житті м. Новомосковська, захисту традицій середовища в інтересах нинішнього та майбутнього поколінь виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Положення про надання платних послуг структурними підрозділами Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради (додаток 1).

2. Структурним підрозділам Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради при наданні платних послуг керуватись цим Положенням.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради – Шаликіна В.П., контроль – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвиту соціально – культурної сфери Ляшок В.М.

 

В.о. міського голови, секретар міської ради                                                     С.Г. Горошко