ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХVІ сесія VIІ скликання

Про затвердження Положення про орган приватизації житлового фонду, який перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Новомосковська

З метою належного здійснення процедури приватизації та оформлення прав власності квартир (будинків) громадян,  відповідно до ст. 8 Закону України  «Про приватизацію державного житлового фонду» № 2482-XII від 19.06.1992 р. (зі змінами та доповненнями), Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» та Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 року № 396, керуючись п. 30, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-ВР від 21.05.1997   (зі змінами та доповненнями), відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про орган приватизації житлового фонду, який перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Новомосковська (додаток 1).

2. Затвердити склад органу приватизації житлового фонду, який перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Новомосковська (додаток 2).

3. Надати дозвіл КП «НОВОМОСКОВСЬКЕ МІСЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ» ДОР» на здійснення підготовки та оформлення документів про передачу у власність громадян квартир(будинків), житлових приміщень у гуртожитках.

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва, контроль – на постійну комісію комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

  

Секретар міської ради                                                          С.Г. Горошко