ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про затвердження плану заходів щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа

На виконання спільного розпорядження голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації та голови Дніпропетровської обласної ради від 21.08.2017 № Р-388/0/3-17/211-р, керуючись п. 2 абз. ”б„ ч.1 ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Житловим кодексом Української РСР, Цивільним кодексом України, законами України „Про охорону дитинства”, „Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 „Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини”, з метою забезпечення соціального захисту житлових і майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити план заходів щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа (далі – План заходів), згідно додатку.

2. Відповідальним особам інформувати про хід виконання Плану заходів службу у справах дітей виконавчого комітету Новомосковської міської ради щороку до 25 грудня.

3. Службі у справах дітей інформувати про хід виконання Плану заходів службу у справах дітей облдержадміністрації щороку до 05 січня.

4. Координацію роботи, щодо виконання цього рішення покласти на начальника служби у справах дітей Кравченко І.А., контроль – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.М.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                       С.Г. Горошко