Про затвердження пільгового проїзду на автобусних маршрутах загального користування у м. Новомосковську

В зв’язку з тим, що Законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" видатки у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію за перевезення пільгових категорій громадян не було передбачено та з метою належного забезпечення мешканців міста транспортними послугами, недопущення соціальної напруги серед автоперевізників  і населення, створення комфортних умов для пасажирів, відповідно до рішення сесії Новомосковської міської ради №314 від 28.02.2017 року «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2016 року №219 «Про бюджет міста Новомосковська на 2017 рік», протоколу засідання з забезпечення перевезення пільгових категорій населення на автобусних маршрутах загального користування у м. Новомосковську від 03.03.2017 року, керуючись ст.ст. 30, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Перелік пільгових категорій осіб, які мають право безкоштовного проїзду без обмежень з 01.03.2017 року у м. Новомосковську:

відповідно до ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»:

- учасники бойових дій;

- інваліди війни;

- сім’ї загиблих учасників бойових дій (АТО);

відповідно до ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»:

- громадяни, які постраждали від аварії на ЧАЕС;

відповідно до ЗУ «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист»:

- ветеран військової служби;

відповідно до ЗУ «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні»:

- реабілітовані від політичних репресій;

відповідно до ЗУ «Про охорону дитинства»:

- діти з багатодітних сімей;

відповідно до ЗУ «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»:

- діти-інваліди;

- інваліди 1,2 групи;

відповідно до постанови КМУ від 5 квітня 1994 р. N 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування»:

- діти позбавлені батьківського піклування;

- діти сироти.

2. Затвердити з 01.03.2017 року графік безкоштовного перевезення на міських маршрутах загального користування у м. Новомосковську таких категорій осіб:

ветеран органів внутрішніх справ; ветеран державної пожежної охорони; ветеран Державної служби спеціального зв’язку; ветеран служби цивільного захисту; ветеран Державної кримінально-виконавчої служби; ветеран податкової міліції; вдова (вдівець) військовослужбовця, її (його) діти; дружина (чоловік) військовослужбовця, який пропав безвісти, її (його) діти; батьки загиблого військовослужбовця; інвалід військової служби; пенсіонери за віком (додається).

3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на управління транспорту та  зв’язку (Поздняков М.А.), контроль на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва К.М.Морозова.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                          С.Г.Горошко