ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХХ сесія VІI скликання

Про затвердження міської Цільової комплексної Програми розвитку фізичної культури та спорту в м. Новомосковську на 2017-2021 роки у новій редакції

З метою подальшого розвитку фізкультурно-спортивної галузі міста, зміцнення здоров’я населення засобами фізичного виховання, створення сприятливих умов в організації якісного, змістовного дозвілля жителів міста, створення нової та модернізація існуючої матеріально-технічної бази закладів фізичної культури і спорту, керуючись ст. 48 Закону України «Про фізичну культуру і спорт», п.22 ч.1. ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити міську Цільову комплексну Програму розвитку фізичної культури та спорту в м. Новомосковську на 2017-2021роки  у новій редакції (додається).

2 Рішення міської ради від 21.12.2016р. № 292 «Про затвердження міської Цільової комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту в  м. Новомосковську на 2017-2021 роки» вважати таким, що втратило чинність.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Тихонова О.С.), контроль – на постійну депутатську комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення (Земляний С.В.).

 

Секретар міської ради                                                                                С.Г.ГОРОШКО