X сесія VII скликання

Про затвердження ліквідаційного балансу комітету у справах сім’ї та молоді Новомосковського міськвиконкому

Керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.  59 Господарського кодексу України, статей 104, 110, 111, 112 Цивільного кодексу України, виконуючи рішення VII сесії VII скликання Новомосковської міської ради від 21.12.2016 р.  № 231 «Про ліквідацію Комунальної організації «Комітету у справах сім’ї та молоді Новомосковського міськвиконкому», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити ліквідаційний баланс комітету у справах сім’ї та молоді Новомосковського міськвиконкому (додаток 1;2).

2. Уповноважити  голову  ліквідаційної комісії Ляшок В.М. подати державному реєстраторові документів, передбачених законом для припинення державної реєстрації юридичної особи в установлений законом строк.

3. Голові  ліквідаційної комісії  передати до архівної установи документи, що підлягають обов'язковому зберіганню, в установленому законодавством порядку.

4. Координацію роботи за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.М., контроль – на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення Земляного С.В.

Секретар міської ради                                                            С.Г.Горошко