Про затвердження календарного плану виконання міської Програми «Про підтримку громадських організацій ветеранів міста» на 2016-2020 рр.» в 2017 р. та пропозицій щодо реалізації міської Програми «Про підтримку громадських організацій ветеранів міста» на 2016-2020 рр.» в 2017 р.

З метою створення належних умов для формування і реалізації соціальної політики в місті, забезпечення права ветеранських організацій на здійснення їх статутної діяльності, реалізації Програми «Про підтримку громадських організацій ветеранів міста» на 2016-2020 рр.», керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити календарний план виконання міської програми «Про підтримку громадських організацій ветеранів міста» на 2016-2020 рр.» в 2017 р. (додаток № 1).

2. Затвердити пропозиції щодо реалізації міської програми «Про підтримку громадських організацій ветеранів міста» на 2016-2020 рр.» в 2017 р. (додаток № 2).

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби (Хорішко І.В.), контроль – на керуючого справами (Чуднівець А.С.).

В.о. міського голови

секретар міської ради                                                           С.Г. Горошко