ХІІІ сесія VIІ скликання

Про затвердження додатків до Програми відновлення та улаштування внутрішньоквартальних та дворових проїзних доріг на 2016 – 2020 роки у новій редакції

Відповідно до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 21.10.2009 року №763 «Про затвердження Положення про порядок розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у м. Новомосковську» та керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити додатки до Програми відновлення та улаштування внутрішньоквартальних та дворових проїзних доріг на 2016 – 2020 роки у новій редакції (додається).

2. Фінансовому управлінню Новомосковської міської ради для досягнення передбачених показників забезпечити  фінансування Програми відновлення та улаштування внутрішньоквартальних та дворових проїзних доріг на 2016 – 2020 роки в межах коштів, передбачених бюджетом міста на відповідний рік.

3. Управлінню економіки виконавчого комітету Новомосковської міської ради внести зміни в Програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська з урахуванням змін до Програми відновлення та улаштування внутрішньоквартальних та дворових проїзних доріг на 2016 – 2020 роки.

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради (Сігіда С.Ю.), контроль – на комісію з питань містобудування, землекористування та архітектури (Барсук М.О.).

Секретар міської ради                                                          С.Г. Горошко