Про затвердження акту приймання-передачі «Водопровід по вул. Академіка Жлуктенка в районі житлових будинків № 167-215 в м. Новомосковську» довжиною 647 м на баланс Комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал»

На виконання рішення ХІ сесії Новомосковської міської ради VІІ-го скликання від 20 жовтня 2017року № 433 «Про передачу на баланс об’єктів» та акту приймання – передачі введеного в експлуатацію водопроводу по вул. Академіка Жлуктенка в районі житлових будинків № 167 – 215 в м. Новомосковську, керуючись ст.31, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Новомосковської  міської ради

В И Р І Ш И В :

1.Затвердити акт приймання – передачі готового до експлуатації об’єкту «Водопровід по вул. Академіка Жлуктенка в районі житлових будинків № 167-215 в м. Новомосковську» на баланс Комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал» (акт додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника   міського голови Карачевцева Ю.В.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                          С.Г. Горошко