Про забезпечення міських урочистих заходів квітковою продукцією

Керуючись с. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування», з метою проведення міських урочистих заходів з відзначення державних, професійних та місцевих свят, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Управлінню культури, молоді, національностей і релігій (Шаликін В. П.) забезпечити міські урочисті заходи з відзначення державних, професійних та місцевих свят квітковою продукцією за рахунок місцевого бюджету в межах планових асигнувань на 2017 р.

2. Затвердити кошторис витрат на придбання квіткової продукції на 2017 р. (додаток №1).

3. Координацію з питань придбання квіткової продукції покласти на начальника управління культури, молоді, національностей і релігій Шаликіна В. П., контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Ляшок В. М.

В.о. міського голови

секретар міської ради                                                                       С. Г. Горошко