Про забезпечення безпеки руху на пл. Перемоги

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху,  упорядкування паркування автотранспорту на пл. Перемоги, створення комфортних умов для мешканців міста, відповідно до вимог ДСТУ № 4100 – 2002, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» (Пивоваров С.Г.) встановити з дотриманням  діючих вимог ДСТУ  відповідні дорожні знаки 3.3 «Рух вантажних автомобілів заборонено» – 5 од.,   5.38 «Місце для стоянки» – 9 од., таблички 7.5.3 «Вид транспортного засобу» – 9 од.,  таблички 7.2.1 «Зона дії» – 9 од.,  та нанести дорожню розмітку 1.1, яка визначає межі місць стоянки автотранспорту, згідно схеми розміщення (додається).

2. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на управління транспорту та  зв’язку (Поздняков М.А.), контроль на першого заступника міського голови Ю.В. Карачевцева.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.Горошко