XI сесія VII скликання

Про викладення додатку до рішення Новомосковської міської ради від 26.06.2013 р №824 в новій редакції

Розглянувши звернення від 22.09.2017 року т.в.о.начальника КП «Новомосковськ водоканал» Громадського О.В. та в зв’язку з раніше прийнятими рішеннями Новомосковської  міської ради щодо загального переліку комунального майна м. Новомосковська, керуючись ст.25 та п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Викласти додаток до рішення Новомосковської міської ради від 26.06.2013 №824 «Про внесення змін в додаток до рішення міської ради від 09.08.2012 №607 «Про затвердження узагальненого переліку об’єктів нерухомого майна, яке перебуває у власності територіальної громади м. Новомосковська» в новій  редакції .

2. Додаток до рішення Новомосковської міської ради від 26.06.2013 №824 «Про внесення змін в додаток до рішення Новомосковської міської ради від 09.08.2012 №607 «Про затвердження узагальненого переліку об’єктів нерухомого майна, яке перебуває у власності територіальної громади м. Новомосковська» в новій  редакції (додається).

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста Карачевцева Ю.В. та на постійно діючу депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства.

Секретар міської ради                                                                                     С.Г.Горошко