У відповідності до статті 28 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 24 Закону України «Про оплату праці» зі змінами та доповненнями, з метою удосконалення управління бюджетними коштами та упорядкування термінів виплати заробітної палати працівникам закладів, установ та організацій,  що  утримуються  за  рахунок  коштів  місцевого бюджету, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити з 1 січня 2017 року терміни виплати заробітної плати працівникам закладів, установ та організацій, що утримуються за рахунок коштів місцевого бюджету, згідно з додатком №1.

2. Відмінити дію рішень виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 25.02.2015 року №67 «Про встановлення термінів виплати заробітної плати працівникам закладів, установ та організацій, що утримуються за рахунок коштів місцевого бюджету», від 23.09.2015 року №471 «Про внесення змін в додаток №1 до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 25.02.2015 року №67 «Про встановлення термінів виплати заробітної плати працівникам закладів, установ та організацій, що утримуються за рахунок коштів місцевого бюджету»» та від 10.022016 року №12 «Про внесення змін в додаток №1 до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 25.02.2015 року №67 «Про встановлення термінів виплати заробітної плати працівникам закладів, установ та організацій, що утримуються за рахунок коштів місцевого бюджету»».

3. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради забезпечити фінансування головних розпорядників бюджетних коштів для виплати заробітної плати працівникам підпорядкованих установ у терміни, затверджені даним рішенням.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на головних розпорядників та керівників закладів, установ та організацій, що утримуються за рахунок коштів місцевого бюджету.

В.о.міського голови,

секретар ради                                                                                 С.Г.Горошко

Додатки: