ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про встановлення тарифів МКП «НККП» на вивезення та розміщення твердих побутових відходів

Згідно Порядку  формування та коригування тарифів  на  послуги  з  вивезення  побутових  відходів,  затвердженого  постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  26 липня  2006 року  № 1010, постанови  Кабінету  Міністрів № 692  від 08.07.09 року «Про  внесення  змін  до  Порядку  формування  тарифів  на послуги  з  вивезення  побутових  відходів  та  методичних  рекомендацій  про  застосування  Порядку  формування  тарифів  на  послуги  з  вивезення  побутових  відходів», у зв’язку зі значним зростанням рівня цін та витрат на оплату праці, керуючись пп..2 п. «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Затвердити тариф МКП «НККП» на вивезення та розміщення 1 м3 твердих побутових відходів з ПДВ для мешканців багатоквартирного житлового фонду, підприємств різних форм власності та бюджетних організацій та встановити:

- тариф на вивезення та розміщення 1 м3 твердих побутових відходів з ПДВ для мешканців багатоквартирного житлового фонду згідно додатку №1 – 91,59 грн.

- тариф на вивезення та розміщення 1 м3 твердих побутових відходів з ПДВ для бюджетних та спеціалізованих організацій згідно додатку №2 – 95,11 грн.

- тариф на вивезення та розміщення 1 м3 твердих побутових відходів з ПДВ для інших суб’єктів господарювання згідно додатку №3 – 98,92 грн.

2. Встановити плату за послуги по вивезенню та розміщенню твердих побутових відходів на одного мешканця багатоквартирного житлового фонду в місяць у розмірі – 15,04 грн.

3. Тариф набуває чинності не менше ніж через 15 днів з дня його офіційного оприлюднення виконавцем послуг в друкованих засобах масової інформації.

4. У зв’язку з прийняттям даного рішення, визнати такими, що втратили чинність п.1, п. 2, п. 3, рішення та додатки до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 27.08.2014 р. за № 308  «Про затвердження тарифів МКП «НККП»  на вивезення та розміщення твердих побутових відходів».

5. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби виконкому проінформувати населення багатоквартирного житлового фонду про збільшення тарифів на надання послуг по вивезенню та розміщенню твердих побутових відходів.

6. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на директора Міського комунального підприємства «НККП» Нетудихатку С.Ф., контроль – на першого заступника міського голови Карачевцева Ю.В.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г. Горошко