ХV сесія VIІ скликання

Про встановлення ставок земельного податку та розмір орендної плати за землю по м.Новомосковську

Керуючись абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Установити на території м. Новомосковська:

1) ставки земельного податку та розмір орендної плати за землю згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб із сплати земельного податку надані відповідно до статей 281-284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

2.Рішення набирає чинності з 01.01.2018р.

3.Визначити об'єкт оподаткування, платників податку, податковий період, особливості оподаткування  та інші обов'язкові елементи плати за землю згідно зі ст. ст.46-49, 269-289 Податкового кодексу України.

4.Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби оприлюднити рішення в засобах масової інформації .

5. Рішення Новомосковської міської ради  від 28.02.2017р. №316 «Про затвердження Положення  про встановлення  на території м.Новомосковська податку на майно, в частині плати за землю», від 23.01.2015р. № 1212 «Про встановлення на території пільг зі сплати земельного податку», від 31.05.2011р. №206 «Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради №888 від 26.02.10р. "Про відміну рішення міської ради від 24.12.03р. №321 " Про затвердження положення про загальні засади набуття, реалізації і припинення права користування земельною ділянкою в м. Новомосковську» та затвердження деяких заходів щодо оформлення земельних ділянок та прав на них і нарахування плати за землю» , від 26.02.10р. №888 "Про відміну рішення міської ради від 24.12.03р. №321 " Про затвердження положення про загальні засади набуття, реалізації і припинення права користування земельною ділянкою в м. Новомосковську» та затвердження деяких заходів щодо оформлення земельних ділянок та прав на них і нарахування плати за землю» визнати такими, що втратили чинність.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста та  Новомосковську ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

Секретар міської ради                                                                     С.Г.Горошко