ПРОЕКТ РІШЕННЯ

VII сесія Новомосковської міської ради VII-го скликання

Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна в м.Новомосковськ

З метою упорядкування розміру орендної плати, що зазначаються в договорах оренди та визначення механізму оподаткування доходу від надання нерухомості в оренду(суборенду)та житловий найм, відповідно до підпункту 1.2,1.3,1.4,1.5 статті 170 Податкового кодексу України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010р.№ 1253 «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб», наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.04.2016р. № 103 «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України», з метою упорядкування розміру орендної плати, попередження ухилень від оподаткування фізичних осіб, які отримують доходи від надання нерухомого майна в оренду, забезпечення надходжень до бюджету міста,  керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок розрахунку мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у м. Новомосковську (додаток 1).

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення Новомосковської міської ради №896 від 26.02.2010р. «Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб в м.Новомосковську»

3.Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби оприлюднити дане рішення в офіційних засобах масової інформації.

4. Контроль за ходом виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста  та на Новомосковську ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області .

 

Секретар міської ради                                                                    С.Г. Горошко