IV сесія Новомосковської міської ради VII-го скликання

Про встановлення ліміту споживання питної води для промислових потреб ПАТ «ІНТЕРПАЙП НМТЗ»

Виходячи з необхідності встановлення ліміту споживання питної води для промислових потреб ПАТ «ІНТЕРПАП НМТЗ», керуючись п. 36 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ч. 2 ст. 66 Водного кодексу України,  Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити ліміти споживання води питної для Публічного акціонерного товариства «ІНТЕРПАЙП Новомосковський трубний завод» із своїх мереж та скиду стоків в каналізаційні мережі і на очисні споруди міста Новомосковська в межах:

- ліміт споживання води питної для промислових потреб із мереж КП «Новомосковськ водоканал» - в межах 55,602 тис. м3/рік.

- ліміт скиду стоків з об’єктів ПАТ «ІНТЕРПАЙП НМТЗ» - в межах 90,458 тис. м3/рік.

2. Координацію виконання рішення покласти на начальника КП «Новомосковськ водоканал»  Головко О.М.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Карачевцева Ю.В. та постійну комісію Новомосковської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.Горошко