Про внесення змін та доповнень до рішення виконкому від 15.11.2017р. №581 «Про відзначення новорічно-різдвяних свят 2017-2018 рр. у м. Новомосковську»

З метою створення необхідних умов для відпочинку та оздоровлення дітей, збереження національних традицій, змістовного дозвілля мешканців та гостей Новомосковська під час новорічних та різдвяних свят 2017-2018 років, керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1.   Затвердити склад оргкомітету з питань підготовки та проведення новорічно-різдвяних свят 2017-2018 рр. у м. Новомосковську (Додаток 1).

2.   Управлінню освіти (Павлік О.С.), управлінню культури, молоді, національностей і релігій (Шаликін В.П.), управлінню праці та соціального захисту населення (Горбач Г.М.), територіальному центру соціального обслуговування (Мішина Л.М.), службі у справах дітей (Кравченко І.А.), комітету з фізичної культури і спорту (Шевцова Т.Г.) підготувати план святкових заходів та сформувати списки дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з обмеженими можливостями, дітей військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей із сімей учасників АТО, дітей із сімей переміщених з тимчасово окупованих територій, дітей які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей, що знаходяться під час святкування на стаціонарному лікуванні в медичних установах міста, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей, що навчаються на інтернатному відділенні СЗШ №7, дітей ветеранів війни в Афганістані, дітей-учасників творчих самодіяльних колективів, дітей-спортсменів, які досягли успіхів, та активістів учнівського самоврядування, переможців міських та обласних предметних олімпіад, творчих конкурсів, дітей дитячих будинків сімейного типу, дітей з прийомних сімей для отримання новорічних подарунків та залучення цих дітей до участі у святкових заходах.

3.   Встановити граничний вік дітей для отримання подарунків до 14 років.

4.   Затвердити кошторис витрат управління культури, молоді, національностей і релігій на проведення міських новорічно-різдвяних свят 2017-2018 рр. в новій редакції  (Додаток 2).

5.   Внести доповнення, затвердити план новорічно-різдвяних заходів в грудні 2017 року та січні 2018 року  у  м. Новомосковську (Додаток 3).

6.   Новомосковському відділу поліції  Головного Управління  Національної поліції в Дніпропетровській обл. (Чіпець О.І.) забезпечити посилену охорону правопорядку під час проведення масових новорічно-різдвяних свят.

7.   Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва (Сігіда С.Ю.), головному архітектору відділу містобудування та архітектури (Майстренко І.В.), комітету з питань торгівлі та побутового обслуговування (Антоненко В.В.) забезпечити святкове оформлення вулиць і площ міста, об’єктів реклами, підприємств торгівлі та громадського харчування.

8.   КП «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» (Пивоваров С.Г.) забезпечити посилене прибирання місць проведення святкових заходів.

9.   Координацію з питань виконання даного рішення покласти на начальника управління культури, молоді, національностей і релігій Шаликіна В.П., контроль на першого заступника міського голови Карачевцева Ю.В. та заступника міського голови Ляшок В.М.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                    С.Г. Горошко