X сесія VII скликання

Про внесення змін та доповнень до рішення Новомосковської міської ради від 18.08.2016р. № 160 «Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради на участь у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України»

Розглянувши звернення керівництва КП «Новомосковськ водоканал» від 10.05.2017р. з проханням внести зміни до рішення від 18.08.2016р.  №160 «Про надання дозволу управлінню житлово-комунального  господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради на участь у проекті «Програма розвитку муніципальної  інфраструктури України», керуючись пп.22  ч.1 ст.  26 Закону  України «Про  місцеве самоврядування в Україні», ст.17,74  Бюджетного кодексу України,  Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА :

І.  Внести зміни в рішення Новомосковської міської ради від 18.08.2016р. № 160 «Про надання дозволу управлінню  житлово - комунального  господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради на участь у проекті «Програма розвитку муніципальної  інфраструктури України», а саме:

- Пункт 1 рішення викласти в наступній редакції:

«Надати дозвіл  управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва  Новомосковської міської ради на участь в проекті «Програма розвитку муніципальної  інфраструктури України» шляхом залучення коштів позики від Європейського інвестиційного банку для Комунального підприємства «Новомосковськ водоканал» на умовах, визначених Фінансовою угодою для фінансування субпроектів:

- «Реконструкція системи водопостачання м. Новомосковська. Розробка нового альтернативного джерела водопостачання м. Новомосковська та реконструкція існуючого водоводу D=1000мм Дніпро-Новомосковськ. Реконструкція каналізаційних очисних споруд в м.Новомосковськ» (предпроектні, проектні роботи та будівництво; придбання спецтехніки для ремонту та обслуговування водоводу D=1000мм Дніпро-Новомосковськ) в обсязі 14 млн. євро».

- Пункт 2 рішення викласти в наступній редакції:

«Уповноважити начальника управління  житлово - комунального господарства та капітального будівництва  Новомосковської міської ради (Сігіда С.Ю.) направляти необхідні документи для участі в проекті та укладати необхідні договори, у тому числі угоду про передачу коштів позики за умови попереднього погодження з постійною комісією міської ради з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста (Фрейдін О.В.)».

ІІ. Контроль по виконанню цього рішення покласти на заступника міського голови К.М. Морозова.

Секретар міської ради                                                                  С.Г.Горошко