ПРОЕКТ РІШЕННЯ

VIII сесія Новомосковської міської ради VII скликання

Про внесення змін до Статуту Новомосковської школи естетичного виховання ім. М.Бровченка

Керуючись п. 31 ст. 26, п.5 ст. 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», нормами закону України «Про культуру» від  14.12.2010р. зі змінами та доповненнями. На виконання рішення № 233 від  21.12.2016р. «Про перейменування Управління культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради в Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради» з 01.01.2017р. та приведенням у відповідність Статуту Новомосковської школи естетичного виховання ім. М.Бровченка, міська рада,

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до «Статуту Новомосковської школи естетичного виховання ім. М.Бровченка»  та затвердити в новій редакції згідно чинного законодавства. Додаток № 1.

2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради - Шаликіна В.П., контроль – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально – культурної сфери Ляшок В.М.

 

Секретар міської ради                                                                  С.Г.Горошко