ПРОЕКТ РІШЕННЯ

XI сесія VII скликання

Про внесення змін до статуту комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Відповідно до статей 57, 78 Господарського кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 133.4.1., п.133.4.2., ст. 133 Податкового кодексу України,  Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 440, з метою приведення установчих документів комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги » у відповідність до вимог чинного законодавства України, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Статуту комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги », а саме п.3.2.Статуту доповнити наступним: «провадження інших видів медичної, консультативної, лікувальної та профілактичної діяльності, зокрема надання платних медичних послуг відповідно до чинного законодавства. Використання отриманих від цієї діяльності доходів здійснюється виключно для фінансування видатків та утримання Підприємства, реалізації мети (цілей і завдань) та напрямків діяльності, визначених його установчими документами.

Забороняється розподіл отриманих доходів або їх частини серед засновників (учасників) та працівників Підприємства (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб», та  викласти Статут в новій  редакції, що додається.

2.Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги » Гінкоті Л.В.  забезпечити державну реєстрацію Статуту підприємства у відповідності до норм чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови, начальник фінансового управління Дакову Т.Д.

 

Секретар міської ради                                                                   С.Г. Горошко

Додатки: