ПРОЕКТ РІШЕННЯ

XI сесія VII скликання

Про внесення змін до штатного розпису комунального закладу «Рятувально – водолазна служба» у м. Новомосковську

Керуючись ст.25, ч.1, ч.4 ст.54 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», відповідно до «Порядку атестації аварійно – рятувальних служб і рятувальників», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13 листопада 2013 р. № 828 та у відповідності до «Єдиних правил безпеки праці на водолазних роботах» НПАОП 45.24 – 1.01 - 91, з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері охорони життя людей на водних об’єктах, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Вивести з 01.01.2018р. зі  штатного  розпису  комунального  закладу  «Рятувально – водолазна служба» у  м. Новомосковську 1,0 штатну одиницю медсестри та ввести 1,0 штатну одиницю фельдшера.

2. Затвердити з 01.01.2018р. штатний розпис комунального закладу «Рятувально – водолазна служба» у м. Новомосковську , з урахуванням змін .

3. Начальнику комунального закладу «Рятувально – водолазна служба» у м. Новомосковську забезпечити складання штатного розпису з урахуванням змін.

4. Координацію роботи покласти на комунальний заклад «Рятувально – водолазна служба» у м. Новомосковську (Волков В.А.), контроль  на заступника міського голови з питань  народно – господарського комплексу міста  Карачевцева Ю.В.

 

Секретар міської ради                                                      С.Г. Горошко