Про внесення змін до рішення виконкому від 17.01.2018 р. № 24/0/6-18 «Про допомогу сім’ям військовослужбовців, які загинули в Афганістані, при виконанні службових обов’язків з охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю та під час проведення антитерористичної операції»

З метою підтримки рівня життя інвалідів війни з числа постраждалих учасників антитерористичної операції, на виконання  рішення міської ради від 21.01.2016р. № 21 «Про затвердження Програми соціального захисту населення м. Новомосковська на 2016 – 2020 р. р.», рішення виконавчого комітету від 18.01.2017 р. № 8 «Про затвердження Порядку надання допомоги незахищеним верствам населення та особам, що опинилися у складних життєвих обставинах, які зареєстровані   і   проживають   на  території  міста   Новомосковська»,   керуючись  ст. 34  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ :

1. Внести зміни до рішення виконкому від 17.01.2018 р. № 24/0/6-18 «Про допомогу сім’ям військовослужбовців, які загинули в Афганістані, при виконанні службових обов’язків з охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю та під час проведення антитерористичної операції», а саме:

- включити в додаток  № 8 на отримання  з 01 жовтня 2018 року  щоквартальної матеріальної допомоги інвалідам війни з числа постраждалих учасників антитерористичної операції згідно додатку.

2. Фінансовому управлінню профінансувати надання матеріальної допомоги згідно додатку.

3. УДКСУ у м. Новомосковську  Дніпропетровської області (Іванова О.І.) встановити контроль за цільовим направленням коштів згідно з поданими документами, що є підставою для здійснення операцій.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.ГОРОШКО