Про внесення змін до рішення виконкому №92 від 15.02.2017р. «Про забезпечення міських урочистих заходів квітковою продукцією»

Керуючись ст. 27, ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування», з метою проведення міських урочистих заходів з відзначення державних, професійних та місцевих свят, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення виконкому №92 від 15.02.2017р. «Про забезпечення міських урочистих заходів квітковою продукцією».

2.  Кошторис витратна придбання квіткової продукції до урочистих заходів на 2017 р. (Додаток №1) викласти в новій редакції.

3. Координацію з питань придбання квіткової продукції покласти на начальника управління культури, молоді, національностей і релігій Шаликіна В. П., контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Ляшок В. М.

В.о. міського голови

секретар міської ради                                                                       С. Г. Горошко