Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.09.2016 року №575 «Про затвердження пропозицій щодо реалізації програми та календарного плану щодо виконання міської Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2016 р. (по КЗ «Новомосковська МСП» ДОР»)»

Керуючись п.п.1 п.«а» ч.І ст.27, пп.1 п.«б» ч.І  ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», рішенням Новомосковської міської ради  VI скликання від 21.01.2016р. № 13 «Про затвердження програми та календарного плану щодо виконання міської Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2016р.», з метою реалізації заходів по забезпеченню належного утримання та ефективної експлуатації приміщень, підвищення якості медичних послуг, реалізації Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2016рік,  виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 21.09.2016 року №575 «Про затвердження пропозицій щодо реалізації програми та календарного плану на виконання Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2016рік (по КЗ «Новомосковська МСП» ДОР»)» (додаток 1,2).

2. Координацію роботи по виконанню цього рішення  покласти  на головного лікаря  КЗ «Новомосковська МСП» ДОР» Гутарову Н.В., контроль – на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                          С.Г. Горошко