XI сесія VII скликання

Про внесення змін до рішення сесії Новомосковської міської ради від 21.12.2016 р. № 228 «Про затвердження в новій редакції Положення про управління економіки виконавчого комітету Новомосковської міської ради»

Відповідно до п. 4 ст. 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись дорученням голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 30.06.2017 р. № 07-51/0/35-17 «Про виконання в області постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю (з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин), Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення сесії Новомосковської міської ради від 21.12.2016 р. № 228 «Про затвердження в новій редакції Положення про управління економіки виконавчого комітету Новомосковської міської ради», а саме: «Положення відділу з питань інвестицій та реклами управління економіки виконавчого комітету Новомосковської міської ради» викласти в новій редакції (Додаток № 2).

2. «Положення відділу з питань інвестицій та реклами управління економіки виконавчого комітету Новомосковської міської ради» (Додаток № 2 до рішення № 228 від 21.12.2016 р.) визнати таким, що втратило чинність.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на заступника Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва (Морозова К. М.), контроль – комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку (Гаркавенко О. І.).

Секретар міської ради                                                                   С. Г. Горошко