ПРОЕКТ РІШЕННЯ

VIII сесія Новомосковської міської ради VII скликання

Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради від 21.12.2016р. № 274 « Про визначення єдиного замовника на проведення реконструкції та капітальних ремонтів об’єктів м.Новомосковська»

Розглянувши лист № 42 від 21.02.2017р. директора КП «НККП», з метою раціонального використання фінансових ресурсів, забезпечення найбільш ефективного утримання автомобільних доріг та об’єктів освітлення, здійснення контролю за виконанням їх поточних та капітальних ремонтів, керуючись ст. 25, ч. 1 п. 31,  ст. 26 та ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Визначити замовником капітальних ремонтів доріг і об’єктів освітлення м. Новомосковська Комунальне підприємство «Новомосковський комбінат комунальних підприємств».

2. п. 1 Рішення Новомосковської міської ради від 21.12.2016р. № 274 «Про визначення єдиного замовника проведення реконструкції та капітальних ремонтів об’єктів м.Новомосковська» викласти в наступній редакції: «1. Визначити замовником капітальних ремонтів автомобільних доріг та об’єктів освітлення м. Новомосковська комунальне підприємство «Новомосковський комбінат комунальних підприємств», замовником на проведення  всіх інших реконструкцій та капітальних ремонтів об’єктів міста Новомосковська – управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради.

3. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради передати до комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» проектно-кошторисну документацію, експертні звіти до неї, при наявності – декларації на початок робіт, щодо реконструкції та капітальних ремонтів автомобільних доріг та об’єктів освітлення.

4. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Новомосковської міської ради в бюджеті міста на 2017 рік кошти, використання яких планується на проведення реконструкцій та капітальних ремонтів автомобільних доріг та об’єктів освітлення  міста, передбачити для комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств».

5. Координацію дій по виконанню даного рішення покласти на начальника управління ЖКГ та КБ Сігіду С.Ю., контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно – господарського комплексу міста Карачевцева Ю.В. та постійну комісію  Новомосковської міської ради  з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста  та екологічних проблем.

 

Секретар міської ради                                                          С.Г. Горошко