VIII сесія Новомосковської міської ради VII скликання

Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради №227 від 21.12.2016

З метою здійснення заходів з контролю за благоустроєм території міста, керуючись ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в рішення Новомосковської міської ради №227 від 21.12.2016 «Про затвердження Порядку надання в тимчасове користування об'єктів(елементів) благоустрою для потреб споживчого ринку і сфери послуг на території м.Новомосковська», виклавши п.4 рішення в наступній редакції:

«4. Координацію по виконанню цього рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва, контроль – на постійні комісії міської ради з питань містобудування, землекористування та архітектури, та на комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем».

2. Контроль виконанню цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку.

В.о. міського голови

секретар міської ради                                                           С.Г. Горошко