XI сесія VII скликання

Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради №218 від 21.12.2016р. «Про затвердження Програми соціально - економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2017 рік»

Керуючись ч.1 п.22  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Законом України  «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України», Новомосковська  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести  зміни в додаток № 2 до рішення  Новомосковської міської ради №218 від 21.12.2016р. «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2017 рік», а саме:

Розділ 2.1 «Здоров’я населення», абзац «Основні завдання» доповнити наступним змістом:

- провести комп’ютеризацію амбулаторій КНП «Новомосковський МЦ ПМСД», створити централізовану комп’ютерну мережу та впровадити програму «Поліклініка без черг».

- провести  поточні ремонти амбулаторій КНП «Новомосковський МЦ  ПМСД».

Розділ 2.2 «Освіта», абзац «Основні завдання» доповнити наступним змістом:

- капітальний ремонт. Благоустрій території СЗШ №8, по вул. Шевченко, 8, м. Новомосковськ, Дніпропетровської області  протягом 2017-2018 років, а саме, сума коштів на 2017 рік становить 671308,75 грн., на 2018 рік - 707412,23 грн.

Розділ 1.5 «Місцеве самоврядування», абзац «Актуальні питання» доповнити наступним змістом:

- покращення якості обслуговування  розпорядників та одержувачів коштів бюджету міста.

Абзац «Основні завдання» доповнити наступним змістом: поліпшення матеріально - технічної  бази управління державної казначейської служби України у м. Новомосковську Дніпропетровської області, а саме:

- поточний ремонт коридору орендованого приміщення;

- монтаж та встановлення  пожежної, охоронної  сигналізації;

- придбання  комп’ютерної  та оргтехніки;

- придбання канцтоварів, картриджів.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста.

Секретар міської ради                                                                    С.Г.Горошко