XI сесія VII скликання

Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради № 239 від 21.12.2016 р. «Про затвердження списку присяжних»

З метою забезпечення вимог ч. 4 ст. 124 Конституції України, у зв’язку з увільненням від виконання обов’язків присяжного внаслідок самовідводу, на підставі ст.ст. 64, 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та керуючись ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни  до списку присяжних Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області громадян, затверджених рішенням Новомосковської міської ради №  239 від 21.12.2016 р., які постійно проживають на території м. Новомосковська та відповідають вимогам ст. 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та дали згоду бути присяжними.

2. Затвердити персональний склад присяжних Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області згідно списку в новий  редакції  строком на два роки (додаток № 1).

3. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Новомосковської міської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Новомосковської міської ради Чуднівець А.С.

Секретар міської ради                                                                  С.Г. Горошко