X сесія VII скликання

Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради № 218 від 21.12.2016р. «Про затвердження Програми соціально - економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2017 рік»

Керуючись ч.1 п.22  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Законом України  «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в додаток № 2 до рішення  Новомосковської міської ради №218 від 21.12.2016р. «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2017 рік», а саме:

Розділ 2.5 «Фізична культура та спорт», абзац «Основні завдання» доповнити наступним змістом:

- капітальний ремонт спортивного залу по вул. М.Головко,37;

- встановлення  дитячих майданчиків.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста.

Секретар міської ради                                                                    С.Г.Горошко