XI сесія VII скликання

Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради № 1301 від 10.07.2015р. «Про затвердження Правил благоустрою м. Новомосковська»

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,  з метою приведення Правил благоустрою   м. Новомосковська, у частині поводження з відходами, у відповідність до чинного законодавства та з метою покращення благоустрою міста та керуючись ст.25, п. 44, ч. 1, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до пп.2  п. 2.8 «Порядок санітарного очищення території міста та поводження з відходами», Розділу 2. «Порядок здійснення благоустрою та утримання територій об’єктів благоустрою» та викласти його в наступній редакції:

2) забезпечення вивезення сміття, бруду, побутових відходів, опалого листя, на відведені для цього ділянки або міське сміттєзвалище.

Для населення вивезення сміття, побутових відходів здійснюється шляхом обов’язкового укладання відповідних договорів із спеціалізованими підприємствами на підставі затверджених норм утворення ТПВ та РПВ.

2. Оприлюднити рішення у офіційних місцевих засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Карачевцева Ю.В. та на постійно діючу депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                                  С.Г. Горошко