II сесія Новомосковської міської ради VII-го скликання

Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради № 1210 від 23.01.2015р. «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Новомосковська на 2015 рік»

Керуючись ст..26 ч.1 п.22 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ЗУ «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку в Україні», міська рада

вирішила:

1. Внести зміни в додаток № 2 до рішення Новомосковської міської ради № 1210 від 23.01.2015р. «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Новомосковська на 2015 рік» в розділ 1 «Соціальна сфера», абзац «Основні завдання на 2015 рік» - доповнити наступним змістом:
    • будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови за напрямком роботи.

Секретар міської ради С.Г.Горошко

Підготував: Начальник управління економіки М.М.Хохлова

Узгоджено: Заступник міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва К.М. Морозов

В.о.начальника юридичного управління Д.О.Устименко