ХІІІ сесія VIІ скликання

Про внесення змін до рішення міської ради від 30.01.2009 року № 694 «Про затвердження місць зупинок громадського транспорту у м. Новомосковську»

Керуючись Законом України 25, 59, 60 «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів» для підтримання в належному стані громадського майна, поліпшення обслуговування населення у сфері надання послуг, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до пунктів 2-6 рішення Новомосковської міської ради  від 30.01.2009 року № 694  «Про затвердження місць зупинок громадського транспорту у м. Новомосковську» та викласти їх в наступній  редакції:

«2. Комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради провести інвентаризацію зупинок громадського транспорту згідно Переліку (Додаток № 1) та прийняти їх на баланс, відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради надати пропозиції щодо вдосконалення мережі зупинок громадського транспорту м. Новомосковська.

4. Надати дозвіл Комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради на складання правовстановлюючої документації  на земельні ділянки під зупинки громадського транспорту.

5. Дозволити Комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради, за погодженням з виконавчим комітетом Новомосковської міської ради, укладання договорів з підприємствами та організаціями різних форм власності на експлуатацію та благоустрій територій зупинок громадського транспорту у місті Новомосковську.

6. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Сігіду С.Ю., контроль - на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва (Морозова К.М.)».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку (Гаркавенко О.І.).

Секретар міської ради                                                                    С.Г. Горошко