ХІІ сесія VIІ скликання

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2016 року №274 «Про визначення єдиного замовника на проведення реконструкцій та капітальних ремонтів об’єктів міста Новомосковська»

Керуючись п.31 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до пункту 1 рішення міської ради від 21.12.2016 року №274 «Про визначення єдиного замовника на проведення реконструкцій та капітальних ремонтів об’єктів міста Новомосковська» та викласти його в наступній редакції: «1. Визначити єдиним замовником проведення реконструкцій та капітальних ремонтів об’єктів міста Новомосковська вартістю, що перевищує 500000,00  гривень - управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради».

2. Координацію та контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови та постійну комісію Новомосковської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                          С.Г. Горошко