ХV сесія VIІ скликання

Про внесення змін до рішення міської ради від 19.04.2018р. № 605 «Про затвердження штатної чисельності Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня»

Керуючись ст. 27, ст. 50, ч.1 ст. 54, ч. 2 ст. 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 144 Конституції України, постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року № 228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ», рішення Новомосковської міської ради від 19.04.2018р. №  605 «Про затвердження штатної чисельності Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня»,  з метою приведення штатної чисельності закладу за спеціальним фондом до норм діючого бюджетного законодавства, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 19.04.2018р. № 605 «Про затвердження штатної чисельності Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня», та викласти п. 1 рішення в новій редакції:

«Затвердити штатну чисельність комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» в кількості 655,75 штатних одиниць за загальним фондом та 9,5 штатних одиниць по госпрозрахунковому відділенню для надання платних послуг».

2. Головному лікарю комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» забезпечити приведення штатного розпису закладу за спеціальним фондом у відповідності до пункту 1 цього рішення.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління (Дакова Т.Д.), контроль - на постійну депутатську комісію міської ради з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення (Земляний С.В.).

Секретар міської ради                                                                        С.Г.Горошко