ХV сесія VIІ скликання

Про внесення змін до рішення міської ради від 18.12.2017 р. №500 «Щодо надання дозволу на укладання пільгових договорів оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з КЗ «Новомосковська ЦМЛ»ДОР»»

Розглянувши звернення в.о. головного лікаря КЗ «Новомосковська ЦМЛ» №112/4 від 13.06.2018 р. про укладання договорів оренди на приміщення за адресами: пл. Героїв, буд.5; вул. Сучкова, буд. 40, з метою вдосконалення відносин, пов'язаних з орендою  комунального майна, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська, ефективності його використання та збереження, керуючись п.31 ч.1 ст.26, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська  міська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Внести зміни до п.1 рішення міської ради від 18.12.2018 р. №500, виклавши його в такій редакції:

«1. Надати дозвіл управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради на укладання пільгових договорів оренди  нерухомого комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з КЗ «Новомосковська ЦМЛ» на приміщення, які розташовані за адресами:

- пл. Героїв, буд. 5, площею 284,4 м2;

- вул. Сучкова, буд.40, площею 496 м2.

Терміном з 01.01.2017 р. до 31.12.2018 року.»

2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста, контроль – на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                          С.Г. Горошко