ХV сесія VIІ скликання

Про внесення змін до рішення міської ради від 12.03.2018 р. №585 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська»

З метою вдосконалення відносин, пов'язаних з орендою  комунального майна, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська, ефективності його використання та збереження, керуючись
п.31 ч.1 ст.26, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Доповнити  п.24  Додатку 1 «Орендні ставки за використання нерухомого комунального майна» до  «Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна, яке є власністю  територіальної  громади  міста Новомосковська», затвердженої  рішенням міської ради від 12.03.2018 р. №585 наступним:

- підприємств, що надають комунальні послуги для населення міста.

2. Внести зміни в Додаток 2 до рішення міської ради від 12.03.2018 р. №585, виклавши п.5.21 типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська в такій редакції:

- «5.21. Передача орендованого майна  в суборенду повністю або частково забороняється, за винятком випадків, коли передачу приміщення в суборенду дозволено на підставі рішення міської ради.»

3. Визначити балансоутримувачів нерухомого майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська, затвердивши Додаток 6 «Перелік об’єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Новомосковська» до  рішення міської ради від 12.03.2018р. №585 в новій редакції (Додається).

4. Комунальному підприємству «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС», КПНЗ «НКДЮСШ», Новомосковському міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управлінню освіти передати з 01.07.2018р. управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради за актами приймання-передачі об’єкти нерухомого майна, згідно Додатку до цього рішення.

5. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради укласти  додаткові угоди до існуючих договорів  оренди комунального майна з урахуванням вимог рішення міської ради від 12.03.2018р. №585.

6. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Новомосковської міської ради від 12.03.2018 р. №584 «Про прийняття на баланс комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради комунального майна, що знаходиться в оренді».

7. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста, контроль – на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                          С.Г. Горошко