VIII сесія Новомосковської міської ради VII скликання

Про внесення змін до рішень міської ради

Розглянувши заяву гр.  Савчука Миколи Тимофійовича,  керуючись ст.ст. 7,13,14, розділом 11 Конституції України, Земельним кодексом України, ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.12 р. №1051 «Про затвердження порядку ведення державного земельного кадастру», Законом України «Про землеустрій», Рішенням ІІІ сесії VІІ скликання Новомосковської міської ради «Про затвердження порядку оформлення право установчих документів на земельні ділянки  у м. Новомосковську» від 21.01.2016 р. № 25 та враховуючи висновки комісії з питань містобудування, землекористування та  архітектури, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

І. Внести зміни до рішень міської ради, згідно списку:

1. до частини II пункту 10 рішення XX сесії п’ятого скликання  Новомосковської міської ради від 17.09.2008р. № 610 «Про надання дозволу на  складання технічної документації із землеустрою та матеріалів погодження вибору земельних ділянок», гр. Савчук Миколі Тимофійовичу (ідентифікаційний номер 2341020715), внести доповнення, зазначивши площу земельної ділянки «0,1000 га» та цільове призначення земельної ділянки «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ- 02.01).

1.1 до частини IV рішення XX сесії п’ятого скликання  Новомосковської міської ради від 17.09.2008р. № 610 «Про надання дозволу на  складання технічної документації із землеустрою та матеріалів погодження вибору земельних ділянок», гр. Савчук Миколі Тимофійовичу (ідентифікаційний номер 2341020715) зазначити строк дії дозволу міської ради стосовно проектування та збору матеріалів погодження вибору необмежений.

IІ. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та  архітектури ( (Барсук М.О.), координацію та виконання на першого заступника міського голови (Карачевцева Ю.В.).

Секретар міської ради                                                           Горошко С.Г.