IV сесія Новомосковської міської ради VII-го скликання

Про внесення змін до рішень міської ради

Розглянувши заяви громадян та юридичних осіб, керуючись ст.ст. 7,13,14, розділу 11 Конституції України, Земельним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.12 р. №1051 «Про затвердження порядку ведення державного земельного кадастру», Законом України «Про землеустрій», Рішенням ІІІ сесії VІІ скликання Новомосковської міської ради «Про затвердження порядку оформлення право установчих документів на земельні ділянки  у м. Новомосковську» від 21.01.2016 р. № 25 та враховуючи висновки комісії з питань містобудування, землекористування та  архітектури, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

І. Внести зміни до рішень міської ради, згідно списку:

1. до ч.1 п. 46 та ч. III  рішення L сесії VI скликання  Новомосковської міської ради від 27.02.2015р. № 1252 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок»”,  товариству з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями «НЗ- інвест», гр. Зибіну Владиславу Ігоровичу, внести зміни, зазначивши  необмежений термін дії  для  розроблення, погодження та надання відповідного проекту землеустрою до міської ради для затвердження;

2. до  ч. 1 п. 7 та ч. III  рішення L сесії VI скликання  Новомосковської міської ради від 27.02.2015р. № 1252 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», гр. Харченко Руслану Вікторовичу, внести зміни, зазначивши  необмежений термін дії  для  розроблення, погодження та надання відповідного проекту землеустрою до міської ради для затвердження;

3. до  ч. 1 п. 33 та ч. III  рішення XLV сесії VI скликання  Новомосковської міської ради від 09.07.2014р. № 1082 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», гр. Лебідь Ганні Сіліверстівні, внести зміни, зазначивши  необмежений термін дії  для  розроблення, погодження та надання відповідного проекту землеустрою до міської ради для затвердження;

4. до  ч. II п. 1 та п.2  рішення LV сесії VI скликання  Новомосковської міської ради від 10.07.2015р. № 1329 «Про надання дозволу на укладання договору для встановлення строкового строкового сервітуту для забезпечення права проходу та проїзду на велосипеді та права проїзду на транспортному засобі», гр. Петрусенко Любові Павлівні, внести зміни,  скасувавши термін, необхідний для укладання договору земельного сервітуту та здійснення державної реєстрації права сервітуту на земельну ділянку у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.

5. до  ч. 1 п. 8 та ч. II п. 2, 3  рішення LV сесії VI скликання  Новомосковської міської ради від 10.07.2015р. № 1328 «Про  припинення шляхом розірвання договорів оренди земельних ділянок», гр. Давидовій Оксані Олексіївні, внести зміни, подовживши термін, необхідний для подання відповідної заяви  та здійснення державної реєстрації припинення права оренди на земельну ділянку у відповідності до вимог чинного законодавства до 30.10.2016р.

6. до  ч. II п. 1 та п. 1.2 та ч. III п. 2, 3  рішення L сесії VI скликання  Новомосковської міської ради від 25.03.2014р. № 1005 «Про поновлення договорів оренди земельних ділянок», товариству з обмеженою відповідальністю «Аптеки медичної академії»,  внести зміни, зазначивши площу земельної ділянки, відповідно до Витягу з Державного земельного кадастру на земельну ділянку, «0,0005 га» та подовжити термін, необхідний для подання відповідної заяви  та здійснення  державної реєстрації  права оренди на земельну ділянку  у відповідності до вимог чинного законодавства до 30.10.2016р.

7. до ч. II п. 8  рішення XXIII сесії шостого скликання  Новомосковської міської ради від 15.06.2012р. № 544 «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в приватну власність», гр.  Кроль Олексію Валерійовичу, внести доповнення, зазначивши ідентифікаційний номер «2977307491» та кадастровий номер земельної ділянки «1211900000:01:023:0037» розташованої по вул. Генерал-майора Каруна В.П., буд. 8, згідно витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

8. до  ч. I п. 5  рішення XLVIII сесії VI скликання  Новомосковської міської ради від 18.12.2014р. № 1208 «Про припинення шляхом розірвання договорів оренди земельних ділянок», приватному підприємству «Промкомбуд», внести зміни, зазначивши в рішенні цільове призначення земельної ділянки «для іншого громадського призначення (Будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ 03.07)» відповідно до договору оренди земельної ділянки № 04:09:126:00075 від 25.05.2009 р. та витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

IІ. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та  архітектури ( (Барсук М.О.), координацію та виконання на першого заступника міського голови (Карачевцева Ю.В.).

Секретар міської ради                                                                                              Горошко С.Г.