ПРОЕКТ РІШЕННЯ

XI сесія VII скликання

Про внесення змін до міської цільової «Програми забезпечення розробки (корегування, оновлення ) містобудівної документації та топографічної основи на 2015-2019 р.р. м. Новомосковськ»

З метою регулювання законодавчої діяльності, пов’язаної з комерційною діяльністю суб’єктів господарювання щодо процедури розміщення у м. Новомосковськ тимчасових споруд (ТС) та забезпечення ефективної реалізації державної політики в сфері містобудування та інтересів громади під час проведення містобудівної діяльності, відповідно рішення XLVII сесії Новомосковської міської ради VI скликання від 20.11.2014р. № 1155 «Про затвердження міської цільової програми «Програма забезпечення розробки (корегування, оновлення) містобудівної документації та топографічної основи на 2015-2019рр. м. Новомосковська», на виконання вимог ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011р. №244 про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд (ТС) для провадження підприємницької діяльності, керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до міської цільової «Програми забезпечення розробки (корегування, оновлення ) містобудівної документації та топографічної основи на 2015-2019 р.р. м. Новомосковськ», затвердженої рішенням сесії міської ради № 1155 від 20.11.2014р. (додаток 1).

2. Координацію по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста Карачевцева Ю.В., контроль – на постійну депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та архітектури.

 

Секретар міської ради                                                             С.Г. Горошко