XI сесія VII скликання

Про внесення змін до договору оренди землі

Розглянувши заяви орендарів товариства з обмеженою відповідальністю «УкрІнвестПроект», гр. Кишка О.Г., стосовно внесення змін в договір оренди землі, відповідно до ст. 30 Закону України „Про оренду землі”, статті 12 Земельного кодексу України, керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні»  та  враховуючи висновок комісії з питань містобудування, землекористування та  архітектури,     міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до договору оренди земльної ділянки, укладеного від 30.11.2010р., реєстраційний номер 04:10:111:00116, кадастровий номер земельної ділянки 1211900000:03:007:0198, земельна ділянка загальною площею 0,0155га, розташована за адресою: м. Новомосковськ, вул. Велика Ковалівка 12, надана ТОВ «УкрІнвестПроект» (ідентифікаційний код 32470605), гр. Кишка Ользі Григорівні (ідентифікаційний номер 1851200108) під добудоване приміщення, у частині виключення сторони (орендаря) у зв’язку із  виходом зі складу.

2. Зобов'язати орендарів земельної ділянки укласти відповідну угоду до договору оренди земельної ділянки та зареєструвати зміни  в установленому законодавством порядку.

3. З моменту внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, вважати орендарем вищезазначеної земельної ділянки  товариство з обмеженою відповідальністю «УкрІнвестПроект» (ідентифікаційний код 32470605).

4. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та  архітектури (Барсук М.О.), координацію та виконання на першого заступника міського голови (Карачевцева Ю.В.).

Секретар міської ради                                                            Горошко С.Г.