ХV сесія VIІ скликання

Про внесення змін до договорів оренди земльних ділянок

Розглянувши заяви орендарів гр. Куць А.С., та гр. Костенко В.Л.  від 24.05.2018р. вх. за № К-566, К-567, К-568 стосовно внесення змін в договора оренди земльних ділянок, відповідно до ст. 30 Закону України „Про оренду землі”, статті 12 Земельного кодексу України, керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні»  та  враховуючи  протокол засідання і доручення комісії з питань містобудування, землекористування та  архітектури, міська рада

ВИРІШИЛА:

I. Внести зміни до договору оренди земльної ділянки, укладеного від 11.03.2010р., реєстраційний номер 04:10:111:00021, земельна ділянка загальною площею 0,0033га, розташована за адресою: м. Новомосковськ, вул. Паланочна (Комсомольська) 5, надана гр. Куць Андрію Сергійовичу (ідентифікаційний номер), гр. Костенко Віталію Леонідовичу (ідентифікаційний номер) під вбудоване приміщення магазину, у частині виключення сторони (орендаря), у зв’язку із  виходом зі складу гр. Куць Андрія Сергійовича.

II. Внести зміни до договору оренди земльної ділянки, укладеного від 11.03.2010р., реєстраційний номер 04:10:111:00022, кадастровий номер земельної ділянки 1211900000:03:011:0180, земельна ділянка загальною площею 0,0006га, розташована за адресою: м. Новомосковськ, вул. Паланочна (Комсомольська) 5, надана гр. Куць Андрію Сергійовичу (ідентифікаційний номер), гр. Костенко Віталію Леонідовичу (ідентифікаційний номер) під вхідний вузол 1 до магазину, у частині виключення сторони (орендаря), у зв’язку із  виходом зі складу гр. Куць Андрія Сергійовича.

III. Внести зміни до договору оренди земльної ділянки, укладеного від 11.03.2010р., реєстраційний номер 04:10:111:00023, кадастровий номер земельної ділянки 1211900000:03:011:0181, земельна ділянка загальною площею 0,0012га, розташована за адресою: м. Новомосковськ, вул. Паланочна (Комсомольська) 5, надана гр. Куць Андрію Сергійовичу (ідентифікаційний номер), гр. Костенко Віталію Леонідовичу (ідентифікаційний номер) під вхідний вузол 2 до магазину, у частині виключення сторони (орендаря), у зв’язку із  виходом зі складу гр. Куць Андрія Сергійовича.

IV. Зобов'язати орендарів земельних ділянок укласти відповідні угоди до договорів оренди земельних ділянок та зареєструвати зміни  в установленому законодавством порядку.

V. З моменту внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, вважати орендарем вищезазначених земельних ділянок   гр. Костенко Віталія Леонідовича (ідентифікаційний номер).

VI. Координацію по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та  архітектури (Барсук М.О.),  контроль та виконання на першого заступника міського голови (Карачевцева Ю.В.).

Секретар міської ради                                                       С.Г. Горошко