Про відзначення в місті Міжнародного Дня інвалідів

На виконання Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», реалізації Програми соціального захисту населення м. Новомосковська на 2016-2020 р.р., затвердженої рішенням  міської ради № 21 від 21.01.2016р.,  та міської цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів в місті Новомосковську  на період до 2020 року», затвердженої рішенням міської ради № 837 від 26.06.2013 року, з метою  привернення уваги громадськості до вирішення проблем осіб з обмеженими фізичними можливостями, в зв’язку з відзначенням 3 грудня Міжнародного Дня інваліда, виконком міської  ради

ВИРІШИВ :

1. Протягом листопада – грудня поточного року здійснити заходи, пов’язані з наданням всебічної допомоги особам з інвалідністю внаслідок війни, праці, дитинства, загального захворювання, а також сім’ям, що виховують дітей з інвалідністю.

2. Затвердити основні заходи щодо відзначення в місті Міжнародного Дня інвалідів згідно додатку.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення м.Новомосковська, комунальному некомерційному підприємству «Новомосковський міський центр первинної медико – санітарної допомоги», комунальному закладу «Новомосковська центральна міська лікарня», територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Новомосковська, управлінню освіти, Новомосковському міськрайонному центру зайнятості, центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді, Новомосковському відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, Новомосковському відділенню Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області вжити заходи щодо поліпшення соціального та медичного обслуговування осіб з інвалідністю внаслідок війни, праці, дитинства, загального захворювання.

4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на  управління праці та соціального захисту населення м. Новомосковська, контроль - на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально – культурної сфери.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                 С.Г.ГОРОШКО