Про відзначення у м.Новомосковську Міжнародного жіночого дня

У зв’язку з відзначенням 8 березня 2017 року  Міжнародного жіночого дня, з метою  гідного проведення святкування у місті Новомосковську, керуючись п.7 ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування»,  виконавчий комітет  Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Провести урочистості з нагоди  святкування Міжнародного жіночого дня 7 березня 2017 року в Палаці культури «Металург».

2. Управлінню культури, молоді, національностей і релігій організувати виступ професійних артистів з нагоди  святкування Міжнародного жіночого дня.

3. Затвердити кошторис витрат на проведення Міжнародного жіночого дня  в м.Новомосковську (додаток № 1).

4. Координацію з питань даного рішення покласти на начальника управління культури, молоді, національностей і релігій Шаликіна В.П., контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.М.

В.о. міського голови

секретар міської ради                                                                                    С. Г. Горошко