Про відзначення у м.Новомосковську 72-ї річниці Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні 8-9 травня 2017р.

З метою гідного вшанування подвигу українського народу, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, посилення турботи про ветеранів війни, керуючись ст. 32,34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити план урочистостей щодо відзначення у місті 8-9 травня 2017 року 72-ї річниці Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні (додаток №1).

2. Затвердити кошторис витрат на проведення святкових заходів 8 та 9 травня 2017р. (додаток №2).

3. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва /Сігіда С.Ю./ забезпечити проведення поточних ремонтів та благоустрою пам’яток ІІ Світової війни та завершення робіт до 02.05.2017р.

4. Управлінню освіти /Павлік О.С./, управлінню культури, молоді, національностей і релігій /Шаликін В.П./ активізувати роботу спрямовану на формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни.

5. Управлінню праці та соціального захисту /Горбач Г.М./,головному лікарю Новомосковського міського центру первинної медико-санітарної допомоги /Гінкота Л.В./ ужити додаткових заходів щодо забезпечення соціально-побутових потреб та потреб у медичній допомозі ветеранам ІІ Світової війни, сімей загиблих учасників АТО, інвалідам-учасникам бойових дій.

6. Управлінню культури, молоді, національностей і релігій /Шаликін В.П./ звернутись до релігійних організацій із пропозицією провести панахиди за жертвами ІІ Світової війни, молебні за захисників Вітчизни, за мир та злагоду в Україні.

7. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби /Хорішко І.В./ ужити заходів із висвітлення в засобах масової інформації актуальних питань життя ветеранів та ходу проведення урочистих заходів.

8. Начальнику Новомосковського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Дніпропетровській обл. /Рибак В.С./ ужити заходів із забезпечення громадського порядку, безпеки громадян та перекриття дорожнього руху під час проведення урочистих заходів.

9. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на начальника управління культури, молоді, національностей і релігій Шаликін В. П., контроль - на першого заступника міського голови Карачевцева Ю. В. та заступника міського голови Ляшок В. М.

В.о. міського голови

секретар міської ради                                                                     С. Г. Горошко