Про відзначення новорічно-різдвяних свят 2018-2019 рр. у м. Новомосковську

Відповідно до ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення необхідних умов для відпочинку та оздоровлення дітей, збереження національних традицій, змістовного дозвілля мешканців та гостей м.Новомосковська під час новорічних та різдвяних свят 2018-2019 років, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити склад оргкомітету з питань підготовки та проведення новорічно-різдвяних свят 2018-2019 рр. у м. Новомосковську (Додаток 1).

2. Управлінню освіти (Тихонова О.С.), управлінню культури, молоді, національностей і релігій (Шаликін В.П.), управлінню праці та соціального захисту населення (Горбач Г.М.), територіальному центру соціального обслуговування (Мішина Л.М.), службі у справах дітей (Кравченко І.А.), комітету з фізичної культури і спорту (Шевцова Т.Г.) підготувати план святкових заходів та сформувати списки дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з обмеженими можливостями, дітей військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей із сімей учасників ООС (АТО), дітей із сімей переміщених з тимчасово окупованих територій, дітей які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей, що знаходяться під час святкування на стаціонарному лікуванні в медичних установах міста, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей з сімей учасників миротворчих сил, дітей-учасників творчих самодіяльних колективів, дітей-спортсменів, які досягли успіхів, та активістів учнівського самоврядування, переможців міських та обласних предметних олімпіад, творчих конкурсів, дітей дитячих будинків сімейного типу, дітей з прийомних сімей для отримання новорічних подарунків та залучення цих дітей до участі у святкових заходах.

3. Встановити граничний вік дітей для отримання подарунків до 14 років.

4. Затвердити кошторис витрат управління культури, молоді, національностей і релігій на проведення міських новорічно-різдвяних свят 2018-2019 рр. (Додаток 2).

5. Новомосковському відділу поліції  Головного Управління  Національної поліції в Дніпропетровській обл. (Чіпець О.І.) забезпечити посилену охорону правопорядку під час проведення масових новорічно-різдвяних свят.

6. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва (Сігіда С.Ю.), головному архітектору відділу містобудування та архітектури (Майстренко І.В.), комітету з питань торгівлі та побутового обслуговування (Антоненко В.В.) забезпечити святкове оформлення вулиць і площ міста, об’єктів реклами, підприємств торгівлі та громадського харчування.

7. КП «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» (Скрипченко О.В.) забезпечити посилене прибирання місць проведення святкових заходів.

8. Координацію роботи з виконання даного рішення  покласти на управління культури, молоді, національностей і релігій, контроль на першого заступника міського голови та заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                  С.Г.ГОРОШКО