ХІІІ сесія VIІ скликання

Про відкриття відділення плавання у комунальному позашкільному навчальному закладі «Новомосковська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа»

З метою реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту, стимулювання успішних виступів спортсменів на змаганнях різного рівня, керуючись п.5 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до листа батьків від 03.07.2017р. № 6-Д-763 «Про відкриття відділення плавання», Статуту КПНЗ «НКДЮСШ»  та Положення про ДЮСШ, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Відкрити в КПНЗ «НКДЮСШ» відділення плавання.

2. Затвердити з 01.09.2018 року штатну чисельність комунального позашкільного навчального закладу «Новомосковська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» у кількості 18 штатних одиниць.

3. Фінансовому управлінню передбачити кошти щодо фінансування у КПНЗ «НКДЮСШ»  з урахуванням відкриття відділення плавання.

4. Керівнику комунального позашкільного навчального закладу «Новомосковська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» з 01.09.2018 року привести у відповідність штатний розпис комунального позашкільного навчального закладу «Новомосковська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» відповідно до даного рішення.

5. Координацію роботи за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери (Ляшок В.М.), контроль – на постійну комісію з питань соціально – культурної сфери та соціального захисту  населення  (Земляний С.В.).

Секретар міської ради                                                                       С.Г.Горошко