Про узгодження змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2016 – 2020 роки

Відповідно до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 21.10.2009 року №763 «Про затвердження Положення про порядок розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у м. Новомосковську», керуючись п.1 ст. 27, п.2 ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Новомосковської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Узгодити зміни до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2016 – 2020 роки та викласти її у новій редакції (додається).

2. Фінансовому   управлінню виконавчого комітету  Новомосковської міської  ради для досягнення передбачених показників забезпечити  фінансування Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2016 – 2020 роки в межах коштів, передбачених бюджетом міста на відповідний рік.

3. Управлінню економіки виконавчого комітету Новомосковської міської  ради внести зміни в Програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська з урахуванням змін в Програмі реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2016 – 2020 роки.

4. Координацію роботи щодо реалізації Програми покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради Устименко С.Д., контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Карачевцева Ю.В.

В.о. міського голови, секретар міської ради                                С.Г. Горошко