Про узгодження додатків до Програми відновлення та улаштування внутрішньоквартальних та дворових проїзних доріг на 2016 – 2020 роки у новій редакції

Відповідно до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 21.10.2009 року №763 «Про затвердження Положення про порядок розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у м. Новомосковську», керуючись п.1 абзац «а» ч. І ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Новомосковської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Викласти та узгодити додатки до Програми відновлення та улаштування внутрішньоквартальних та дворових проїзних доріг на 2016 – 2020 роки та викласти їх у новій редакції (додається).

2. Направити в установленому порядку додатки до Програми відновлення та улаштування внутрішньоквартальних та дворових проїзних доріг на 2016 – 2020 роки у новій редакції для розгляду та затвердження на сесії міської ради.

3. Координацію роботи щодо реалізації Програми покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради (Сігіда С.Ю.).

4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови (Карачевцев Ю.В.).

В.о. міського голови, секретар міської ради                       С.Г. Горошко